Özel Sınıflar: Çünkü “Siz Özelsiniz”

Untitled-2

Sınıflar Kaç Kişilik?

Sınıflarımızı 4 kişilik Mac ve 6 kişilik Pc sınıfları olarak, kalabalıkta değil eğitmenlerle birebir ders işlenebilen, benzersiz bir eğitim sistemiyle, öğrencilerimizin derse olan dikkatlerini en üst düzeyde tutmalarını sağlamak üzere tasarladık. Bu sistem “tektir”, sadece sizin üstünüze göre dikilen özel bir tasarım kıyafet gibi düşünebilirsiniz, eşi yoktur. Gereksiz bilgilerle sizin zamanınız ve paranız boşa harcanmaz.

Hangi Programlar Öğretiliyor?

Biz  program öğretmiyoruz, size grafik tasarımın mantığını, uygulamasını ve sonuç odaklı kazanımını sunuyoruz. İlk dersten itibaren bu farkı kendiniz hissedeceksiniz. Hiçbir yerde öğretilmeyen uygulamalı püf noktaları burada öğrenirsiniz.

Kursların süresi ?

16 hafta gibi bir sürede sektöre hazır hale gelirsiniz. Belirtilen kurs süreleri asgari sürelerdir, bu süre sonunda sektöre dair her türlü bilgiyi almış olacaksınız. Ancak işe başladığınızda ya da yaptığınız pratikler esnasında takıldığınız noktaları eğitmenlerimize her zaman danışabilirsiniz. Öğrencilerimize sunduğumuz eğitim koçluğu hizmetimiz, sizin meslek hayatınız boyunca devam edecektir.